Terra Incognita

Sme partnerom programu Košického samosprávneho kraja Terra Incognita.

Správy

Detská železnica bojuje o titul KOŠIČAN ROKA

Detská železnica Košice úspešne boduje v ankete KOŠIČAN ROKA 2017!

            Občianske združenie Detská železnica Košice bola komisiou nominovaná v kategórii SUBJEKT za sféru KOMUNÁLNE DIANIE. A doterajšie výsledky hlasovania sú pre nás príjemným prekvapením. 

           "Milí priatelia, sme veľmi radi, že nás svojimi hlasmi tak intenzívne podporujete.Len vďaka vám sme na skvelom druhom mieste a vďaka vašej priazni máme možnosť dokonca zabojovať o prvenstvo v ankete. Už doterajší výsledok je pre nás záväzkom a prijímame ho s pokorou. Keďže hlasovanie pokračuje až do piatku 19. januára, prosíme vás skromne o ďalšie vaše hlasy - vašich známych, priateľov, kolegov či najbližších. Úspech v ankete by azda najviac potešil všetkých členov, dobrovoľníkov a priaznivcov občianskeho združenia Detská železnica Košice, ktoré sa o túto historickú a jedinečnú slovenskú úzkorozchodnú železničku stará od roku 2012," reagoval Ľubomír Lehotský, predseda OZ.

       "Nominácia v ankete nie je iba vizitkou našej práce, ale aj všetkých podporovateľov, priaznivcov a sponzorov, ktorým osud detskej železnice nie je ľahostajný. Ďakujeme," dodal Lehotský.

        O nominácii rozhodla Nominačná komisia vyhlasovateľa ankety, mediálneho domu KOŠICE:DNES, za aktivity pri rozvoji Košickej detskej historickej železnice.

Ďakujeme za vašu podporu :-)

Viac sa o ankete KOŠIČAN ROKA 2017 a možnostiach hlasovania dozviete na www.kosicednes.sk  alebo www.kosicanroka.sk.

Detská železnica bojuje o titul KOŠIČAN ROKA

Rok 2025

Rok 2024

Rok 2023

Naši partneri