LÍSTKY/TICKETS

Správy

Mažoretky na železničke

Sobota 6. júna ponúkne ďalší atraktívny program na Košickej detskej historickej železnici. Na našej staničke sa predvedú mažoretky zo skupiny Ragtime!

V programe nebude chýbať nácvik pochodu a trikov s paličkou, dozviete sa niečo viac o zdravom životnom štýle a o dámy sa postarajú aj profesionálne vizážistky.

A kto vlastne mažoretky zo skupiny Ragtime sú?

Spolok mažoretiek Ragtime vznikol vo februári 1994. RAGTIME združuje dievčatá vo veku od 10 do 34 rokov. V súčasností má 13 členiek. Spolupracujeme s viacerými dychovými telesami.

Medzi domáce podujatia, ktorých sa RAGTIME zúčastnil patria napríklad Dni Mesta Košice, ktoré sa konajú každoročne v našom meste, oslava hokejových majstrov Slovenska, folklórne slávnosti , atď...

Náš spolok je známy aj v zahraničí . Od roku 1995 sme sa zúčastňovali Medzinárodného festivalu v Miškolci.

Od roku 1998 spolupracujeme s medzinárodnou agentúrou – International Show Parade. Na jej pozvanie sme sa zúčastnili na festivaloch a karnevaloch v západnej Európe. Nie je nám cudzia ani pomoc iným, preto sa zúčastňujeme aj charitatívnych akcii ako napríklad „ Želaj si!“.

Našim veľkým úspechom je prvé miesto v Medzinárodnej súťaži tanca POHYB BEZ BARIÉR v kategórii mažoretky. Spolok mažoretiek Ragtime funguje pod vedením Katky Plichtovej a toho roku oslávil 21. výročie. Momentálne sa pripravujeme na zájazd do mesta Avignon vo Francúzsku. Neváhaj a pridaj sa k nám :)

Kontakt: 0905 973 856 , katka.peli@azet.sk

Mažoretky na železničke

Rok 2021

Rok 2020

Rok 2019

Rok 2018

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Naši partneri