Terra Incognita

Sme partnerom programu Košického samosprávneho kraja Terra Incognita.

Správy

Kúpili si virtuálne vypravenie vlaku

Aj vďaka veľkému záujmu médií a novinárov o osud našej železničky v neľahkých časoch sa nám začali ozývať neznámi ľudia so slovami podpory, ale dokonca aj s inými darmi. Napríklad zamestnanci spoločnosti Fpt Slovakia si objednali vypravenie virtuálneho vlaku.

„V tlači sme zachytili informáciu, že jedna z unikátnych košických atrakcií - Detská železnica – otvorila sezónu len symbolicky. Obmedzeniami v súvislosti so šírením pandémie by mohla byť ohrozená jej činnosť. Dali sme hlavy dokopy a rozhodli sa finančne prispieť. Prispievali zamestnanci z rôznych pozícií a tak sa nám do 5.5.2020 podarilo vyzbierať okolo 550 €,“ hovorí Andrea Kalafúsová, komunikačná špecialistka spoločnosti Fpt Slovakia, ktorá v Košiciach a okolí poskytuje služby so zameraním na informačné technológie, zamestnáva približne 250 IT špecialistov.

Zamestnanci si takto chceli aspoň virtuálne objednať a vypraviť historický vláčik a tým podporiť naše občianske združenie. Pomoc najmä v týchto ťažkých časoch si veľmi vážime a veríme, že IT-čkárov z Fpt Slovakia prevezieme už čoskoro aj naším reálnym vlakom. Ďakujeme.

Ak sa vám počínanie zamestnancov spoločnosti FPT Slovakia páčilo, svoj názor môžete vyjadriť pod týmto príspevkom na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/detskazeleznica/

Kúpili si virtuálne vypravenie vlaku

Rok 2025

Rok 2024

Rok 2023

Rok 2022

Rok 2021

Rok 2020

Rok 2019

Rok 2018

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Naši partneri