LÍSTKY/TICKETS

Správy

7 dôvodov na bezpečnú CESTU DO PRAVEKU 17.10.

Pozrite si 7 dôvodom prečo si nenechať ujsť práve túto jazdu. Pozývame vás na mimoriadny nostalgický vlak, ktorým sa za 30 minút prenesiete do praveku v archeoskanzene v Nižnej Myšli. Odchádzame už v sobotu 17.10. Lístky sú dostupné v predpredaji.


7 dôvodov na bezpečnú CESTU DO PRAVEKU 17.10.

  1. Veľký záujem. Už prvá jazda (15.9.) sa stretla s mimoriadnym záujmom verejnosti a tí, ktorí sa do vlaku zmestili, si jazdu aj s bohatým programom v Nižnej Myšli poriadne užili.
  2. Sme technicky a logistický pripravení jazdu uskutočniť za súčasných prísnych epidemiologických podmienok tak, aby ste sa cítili komfortne a aby sme za vašej aktívnej účasti (rúško, rozostupy, dezinfekcia rúk) neporušili žiadne nariadenia. Sme pripravení vypraviť toľko vagónov, aby v jednom nebolo viac ako 25 ľudí. Prehliadka archeoparku bude individuálna, alebo v malých skupinách, neatakujúcich ani počet 50.
  3. Príďte sa rozptýliť, nabiť pozitívnou náladou a nádejou, že sa všetko ešte nezavrelo a pri bezpečnostných a zodpovedných opatreniach sa dá aj takéto podujatie uskutočniť bez veľkého rizika.
  4. Košický kraj aj okres je stále zelený!
  5. Vlaková a ani iná verejná doprava nie je zastavená a ani obmedzená.
  6. Múzeá a iné atrakcie (zvlášť tie exteriérové), okrem jaskýň, nie sú zatvorené! Expozícia archeoskanzenu sa nachádza vonku, na čerstvom vzduchu, kde pri zachovaní rozostupov a nosením rúšok minimalizujete akékoľvek ohrozenie.
  7. Nebudete predsa sedieť doma, keď je vonku nádherná jeseň :-)


    PREDPREDAJ LÍSTKOV UŽ SPUSTENÝ!


KÚPIŤ LÍSTOK


Pokladňa detskej železnice v Čermeli - každý deň - 20 min. pred odchodom vlaku


Regionálny informačný bod, Hlavná 48, Košice - pondelok - piatok 10:00 - 18:00


Viac informácií a podrobný program výletu

7 dôvodov na bezpečnú CESTU DO PRAVEKU 17.10.

Rok 2020

Rok 2019

Rok 2018

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Naši partneri