Terra Incognita

Sme partnerom programu Košického samosprávneho kraja Terra Incognita.

Správy

VYPREDANÉ! Vlakom za UNESCOM - Hor sa na Gemer 12.8.

JAZDA JE VYPREDANÁ! Rezervácia miest a predaj vstupeniek je ukončený. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na stretnutie na niektorej z našich najbližších jázd  9.9.2017 TELGÁRTSKY ŠPECIÁL :-)

Vyberte sa s nami nostalgickým vláčikom na výlet do Ochtinskej aragonitovej jaskyne

VLÁČIKOM ZA KRÁSAMI GEMERA

       Vyberte sa s nami na návštevu krás a pamiatok horného Gemera nostalgickým vláčikom. V rámci programu prehliadky národných prírodných a kultúrnych pamiatok UNESCO navštívime Ochtinskú aragonitovú jaskyňu a atraktivity v jej okolí. Výlet sme pre vás príravili na sobotu 12. augusta.

PROGRAM a ZAKÚPENIE CESTOVNÉHO LÍSTKA

      Výlet na Gemer bude už štvrtým z úspešných výletov, ktoré pre milovníkov železničnej nostalgie a turistiky vypraví organizácia Košice Región Turizmus. Hlavným cieľom nostalgickej jazdy bude Ochtinská aragonitová jaskyňa, zapísaná v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Ako aj počas predchádzajúcich jázd, aj tentoraz si cestujúci budú môcť výlet spestriť fotografiou v originálnom fotorámčeku, ktorú môžu s hashtagom #kosiceregion a #unesconadosah zdieľať na Facebooku alebo Instagrame. Zároveň sa tak zapoja do súťaže o lístky na ďalšie nostalgické jazdy Vlakom za UNESCOM.

     Na výlet povezú cestujúcich legendárne motorové vozne typu 810.

VYPREDANÉ! Vlakom za UNESCOM - Hor sa na Gemer 12.8.

Rok 2025

Rok 2024

Rok 2023

Naši partneri